photo-5

1
Jak współpracujemy z naszymi Klientami

Doświadczenie we współpracy ze spółkami szeregu branż pozwala wyjść naprzeciw potrzebom niemal każdego przedsiębiorcy działającego na rynku.

Ponieważ zakres możliwej współpracy jest uzależniony od aktualnych potrzeb Klienta, zwykle proponujemy wstępny 3-miesięczny okres współpracy w ramach którego po podpisaniu umowy, po którym Klient będzie mógł podjąć decyzję o ewentualnej kontynuacji współpracy, jak również możliwe będzie wspólne ustalenie ewentualnych zmian w zasadach rozliczeń lub w razie potrzeby, w zakresie obsługi.

2
Metodologia pracy Kancelarii

Podejmujemy nieustanne starania, aby oferowane usługi odpowiadały indywidualnym potrzebom naszych Klientów.

Kancelaria zbudowała i wdrożyła nowoczesny system ściągania należności pieniężnych, oparty o odpowiednie narzędzia informatyczne wykorzystywane przez ekspertów prawa cywilnego i gospodarczego. W zakresie postępowania windykacyjnego Kancelaria dysponuje zespołem doświadczonych windykatorów i negocjatorów, a dla potrzeb postępowań sądowych i egzekucyjnych zespołem kompetentnych adwokatów i aplikantów. Współpracujemy również ze starannie wyselekcjonowanymi kancelariami komorniczymi na terenie całego kraju.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ KANCELARIĄ

Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy naszej Kancelarii odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu prawa.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości