photo-5

1
O kancelarii

Założycielem Kancelarii jest adwokat Łukasz Buratowski, członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Kancelaria rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku i od początku funkcjonowania nastawiona była na świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie adwokacka adwokata Łukasza Buratowskiego powstała

Adwokat Łukasz Buratowski jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz ukończył kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki oraz andragogiki, uzyskując stosowne kwalifikacje zawodowe. W toku zdobywania doświadczenia zawodowego współpracował z wieloma firmami, wśród których wymienić należy A.F.O. Kancelaria Doradztwa Podatkowego. Systemy Rachunkowości we Wrocławiu, Kancelaria Lis i Partnerzy Sp. p., Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A.Łebek i Wspólnicy Sp.k.. Od 2008 roku regularnie prowadzący szkolenia z zakresu tematyki prawnej. Od 2011 roku wykonuje zawód adwokata, wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu pod numerem 1108. Specjalista w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, zamówień publicznych oraz prowadzenia sporów sądowych.

2
Nasza misja

Od 2011 roku, a więc od początku istnienia kancelarii realizujemy nasze najważniejsze zadanie – rzetelne i profesjonalne świadczenie pomocy prawnej, tak aby zagwarantować naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz wsparcie w rozwoju ich biznesu. Satysfakcja i zaufanie naszych Klientów są dla nas największym sukcesem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZĄ KANCELARIĄ

Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy naszej Kancelarii odpowiedzą na wszelkie pytania z zakresu prawa.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości